Netkon Construction, Özok Group'un inşaat alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Netkon Construction, Özok Group bünyesinde yapılan inşaat işlerinin yanı sıra, Kıbrıs halkının ihtiyaçları doğrultusunda gelişen projeler üretip inşaat ve müteahhitlik işlerini de yapmaktadır.

Şirketimiz kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul eden firmamız; müşteriyi en önemli varlık olarak görerek çalışmalarını da bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Günümüze kadar yaptığımız inşaat referanslarımızdan bazıları;
*Gönyeli Yenikent Villaları, *Netkon Apartmanı,
*Özok Mobilya Merkez Binası,
*Özok Oto Plaza,
*Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde 650 öğrenciye hizmet verebilecek kapasitede yapılmış Hasan ÖZOK Öğrenci Kompleksi, Rotar Station Cafe ve Basket Market,
*58 daire ve 4 dükkanla Demirhan’a ayrı bir anlam katan RENK SİTESİ, yine *Demirhan’da YAŞAM EVLERİ,
*Aşağı Dikmen Bölgesinde 300 dönüm arazi üzerinde konumlanacak Özok Öğrenci Kenti projesinin ilk etabı olan Campus Cyprus Öğrenci Yurdu, yurt sosyal tesisleri, *Girne Boğaz bölgesinde BOĞAZ YAŞAM VİLLALARI… 

Kıbrıs’ta insanlık var olduğu sürece biz inşaat yapmaya devam edeceğiz, çünkü gücümüzü yaptığımız işin kalitesinden ve en çok da insandan alıyoruz. Çünkü Netkon Construction, yapımını gerçekleştirdiği her projeye insana sunulan bir armağan çerçevesinde yaklaşır.  Hayat insana sunulan bir armağansa, hayatını en güzel yuvalarda geçirme fırsatını da biz vermek istiyoruz.

Ozok Group Companies

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5